De Schildercolumnist

Allesdag, verzamelnaam voor dagen dat er elke dag er wat is. Hieronder komen er een paar, heb ze niet allemaal , zijn er al heel veel. Bedenk er zelf ook maar een.

Dag van de Arbeid, een mei, werkt niet.

Dag van de Zon , drie mei, lekker als het regent.

Wereld Dag van de Persvrijheid, ook drie mei. Gek dat ik in verschillende media hetzelfde zie, hoor of lees.

Dodenherdenkingsdag, vier mei. Herinner de doden dan leven ze nog.

Wereldastmadag, vier mei. Stop met roken, dan hoest je niet.

Wereldmalariadag vijfentwintig april. Krijg jeuk ga krabben.

Koningsdag ,zesentwintig april. Voel je koning op een dag.

Bevrijdingsdag, vijf mei. Wees blij, vier de vrijheid, voel je vrij.

Internationale Dag van het Rode Kruis, acht mei. Sla jezelf een bloedneus en doe een tampon in

Dag van Europa, negen mei. Ga naar Parijs, Madrid, Barcelona, Manchester, Berlijn, London, Brussel of en andere mooie Europese stad, niet schieten en met bommen spelen. Voel je Europeaan.

Moederdag, elf mei. Verwen moeder ,vult u zelf maar in hoe.

Dag van de Verpleging, twaalf mei. Komt na moederdag, dus was gezellig gister.

Begin van ijsheiligen, elf mei. Ga ijsberen door de kamer.

Roepingenzondag ,elf mei. Je kat roepen op straat terwijl je geen kat hebt, erik !

Internationale Dag van het Gezin vijftien mei.Ga er met het gezin op uit. Lachen. Maak er een gezellig dagje van, beloof het me. Dat je niets hoeft, geen verplichting en geen ruzie maken, doei.

Afrikadag, vierentwintig mei. Ga naar de bloemist in het tuincentrum en koop een paar afrikaantjes en zet ze vrolijk in de tuin. Let op afrikaantjes zijn plantjes en niet iets anders !

Wereldmilieudag , vijf juni. Ruim eens de rotzooi op straat op. Kleine moeite. Gewoon pak het op en gooi het in de afvalbak. Doe het voor jezelf en de ander. Dank U !

Ramon jan Vet